PLATBA A DOPRAVA

 

Odběrná místa

EXPEDICE VÝROBCE:
stavební chemie, suché maltové směsi, fasády: Mladoboleslavská 949, 197 00 Praha 9 Kbely
sádrokartony, ticho a akustika:
Počerady 17, 44001 Počerady-Výškov

STAVEBNINY:
celý sortiment: Tovární 30 (areál ČSAD), 56802 Svitavy
celý sortiment:
Běloveská 391, 54701 NáchodDoprava zboží zdarma

Doprava zboží je zdarma na území ČR při platbě převodem a dodávce v objemu:
-váha do 100kg a cena bez palet nad 20tis. Kč
-váha do 1000kg a cena bez palet nad 40tis. Kč
-nad 1000g a cena nad 50tis. Kč 

Obvyklá dodací lhůta dopravy je 3-5 pracovních dnů (lhůta neplatí pro zboží vyrobené nebo dovezené na objednávku).

Při odběru na odběrných místech výše není účtována doprava u sortimentu uvedeného pro toto místo bez ohledu na jeho množství. Dodací lhůta do skladů Svitavy a Náchod obvykle 10 pracovních dnů (lhůta neplatí pro zboží vyrobené nebo dovezené na objednávku).

Doprava zboží za úhradu Česká republika

DPD PRIVATE
Doručení zásilky obvykle do třetího pracovního dne na zadanou dodací adresu po celé ČR od 8 do 17 hodin. Balíček se pokusíme doručit 3x. Člověk přece nemůže být pořád doma. O termínu doručení budete informován SMSkou. K dispozici bude mít webovou aplikaci DPD Kurýr, ve které si může upravit doručení tak, aby mu vyhovovalo. V den doručení upřesníme hodinové rozmezí, kdy k Vám kurýr dorazí. Umožníme Vám sledovat celý doručovací proces online.

hmotnost zásilky vč. obalu |   cena dopravy platba dobírkou
do 1 kg   152,- Kč bez DPH / 184,-Kč vč.DPH
1 kg – 4 kg   182,– Kč bez DPH / 220,-Kč vč.DPH
4 kg – 10 kg   212,– Kč bez DPH / 257,-Kč vč.DPH
10 kg – 30 kg   242,– Kč bez DPH / 293,-Kč vč.DPH
nad 30 kg   individuelně

 

ECONOMY KNAUF/GEBRüDER WEISS
Ekonomická sběrná služba organizovaná výrobcem. Dodání obvykle 3-5 pracovních dnů. 
Platba pouze převodem.

hmotnost zásilky vč. obalu | cena dopravy platba převodem 
do 40 kg 82,- Kč bez DPH / 99,-Kč vč. DPH
nad 40 kg individuelně

 

Při odběru zboží které nelze zabalit do krabice je účtována doprava za každý samostatně přepravený kus (typicky kbelík s barvou či penetrací). V případě více kusů takovéhoto zboží doplňujeme pod toto zboží zálohovanou paletu paletu EUR (260,-Kč+DPH) - cenu dopravy pak kalkulujeme individuelně. Individuelně kalkulujeme také dopravu zboží delšího než 1,5m.

 
Ceny přepravy vychází z platného ceníku přepravce. Našim zákazníkům nabízíme také zprostředkování individuální přepravy a manipulačních služeb (např. vozidlo s hydarulickou rukou apod.).


Expediční náklady

Dle druhu zboží a zvolené přepravy si vyhrazujeme možnost účtovat expediční náklady např. palety (zpravidla vratné) nebo dodatečný obal zabezpečující zboží proti škodě při přepravě. O potřebách dodatečných obalů či jiných opatřeních zabezpečující Vámi objednané zboží při přepravě a jejich cenách Vás budeme vždy předem informovat.
POZOR-hmotnost obalu ovlivňuje celkovou hmotnost zásilky a tedy i cenu přepravy.

Dodací lhůty

Doba dodání u výrobků které nejsou skladem na konkrétním odběrném místě je zpravidla  do 10-ti pracovních dnů. Uvedená doba dodání se může lišit dle momentálních výrobních a přepravních kapacit výrobců. Konkrétní dobu dodání pro jednotlivé výrobky nebo kombinaci výrobků Vám rádi sdělíme na vyžádání (viz. kontakty).

Expediční množství

V případě některých výrobků dodávaných výrobcem výhradně po paletách či jiných expediních baleních může být účtován poplatek za rozbalení palety. O výši poplatku Vás budeme předem informovat. U některých výrobků je výrobcem určené minimální dodací množství (uvedeno v textu poznámky na kartě výrobku).

Platební možnosti

Platba dobírkou je prováděna prostřednictvím externích přepravců. Platba dobírkou je zpoplatněna dle ceníku konkrétního přepravce.

Platba bankovním převodem - předplatba ... platba bankovním převodem na náš účet před obesláním zboží na základě námi zaslané faktury. Při vystavení faktury pro právnickou osobu nebo fyzickou osobu podnikatele prosím uveďte IČ a DIČ.

Platba bankovním převodem - platba na fakturu se lhůtou splatnosti ... platba bankovním převodem na náš účet po obdržení zboží na základě řádné faktury vystavené dle podmínek uzavřené rámcové kupní smlouvy (pro zákazníky s opakovaným odběrem).

Nepřijímáme platby v hotovosti ani platebními kartami (vyjma dobírky prostřednictvím externího přepravce).

 

V případě dotazů týkajících se dopravy, doby dodání nebo způsobu platby nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám Vaše dotazy zodpovíme viz. kontakty.